Новинки
Про компанію

Ми - компанія Інтердекор.

Наша команда разробляє та впроваджує на практиці інженерні рішення в області профілеоблицювання. Ми маємо компетенцію і досвід облагороджування практично будь-яких поверхонь декоративними плівками ПЕТ, CPL, ПВХ, поліпропіленовими плівками, фінішними плівками, акрилатами.

На сьогоднішній день ми один з провідних постачальників України по декоративним плівкам і клейовим матеріалам з Німеччини.

Ми пропонуємо інженерні рішення в області виробництва і облагородження поверхонь таких виробів як міжкімнатні двері, меблі, стінні панелі, підлога, сайдинг, підвіконна дошка та інші елементи інтер'єру і екстер'єру.

Інтердекор - ідеї для облагородження поверхонь

Ви заглядали коли-небудь в майбутнє на 20 років вперед? Якими будуть наші компанії? Якими будемо ми? Що буде після… Що буде важливим? Кожен з нас, має своє уявлення майбутнього.

За внутрішнім відчуттям таке довгострокове планування, скоріше схоже на красиву мрію.

Ключове слово «красиву».

Кілька секунд тому у тебе були плани, ти знаєш навіщо живеш і що зробиш в найближчий момент. Але раптом ти побачив щось красиве і вже несвідомо йдеш вулицями якогось сюжету.

Краса має величезну силу. Друге ім'я краси - влада! Потрібно мати сильне почуття самоконтролю, щоб протистояти красі. Краса завжди буде актуальна як продукт.

Незалежно від того, що ви робите, меблі, міжкімнатні двері, стінові панелі, плінтус, вхідні двері, підвіконня, кухні, фасади, якщо це виглядає красиво - воно буде актуальним так само через десятиліття.

Компанія Інтердекор - постачальник красивих облицювальних матеріалів.

У нашому асортименті: кромочні матеріали, крайки АБС, меламінові крайки, клей ПВА, Клей ПУР (PUR), клей ЕВА (EVA), керамічний клей, клей для крайки, плівки ПВХ 2D, плівки ПВХ 3D, плівки поліпропіленові, фінішний папір, плівка ПЕТ (PET), CPL, що огортає верстат, обладнання для виробництва меблів та дверей, профілеоблицювальний верстат.

Інтердекор - інжинірингова компанія з професійними фахівцями в галузі профіле облицювання, клейових матеріалів і декоративних покриттів. Ми прагнемо надати вам кращий сервіс, який тільки можемо собі дозволити.

Впевненість в партнерстві і можливість відрізнятися від інших це той післясмак, який ви відчуєте від співпраці з нами.

наверх