Новинки
Про компанію

Ми - компанія Інтердекор.

Наша команда разробляє та впроваджує на практиці інженерні рішення в області профілеоблицювання. Ми маємо компетенцію і досвід облагороджування практично будь-яких поверхонь декоративними плівками ПЕТ, CPL, ПВХ, поліпропіленовими плівками, фінішними плівками, акрилатами.

На сьогоднішній день ми один з провідних постачальників України по декоративним плівкам і клейовим матеріалам з Німеччини.

Ми пропонуємо інженерні рішення в області виробництва і облагородження поверхонь таких виробів як міжкімнатні двері, меблі, стінні панелі, підлога, сайдинг, підвіконна дошка та інші елементи інтер'єру і екстер'єру.

Інтердекор - ідеї для облагородження поверхонь

Ви заглядали коли-небудь в майбутнє на 20 років вперед? Якими будуть інші компанії? Якими будемо ми? Що буде після… Що буде важливим? Кожен з нас, має своє уявлення майбутнього. За внутрішнім відчуттям таке довгострокове планування, скоріше схоже на мрії, чи не так?

Інтердекор  — інжинірингова компанія з професійними фахівцями в галузі профілеоблицювання, клейових матеріалів і декоративних покриттів. Ми прагнемо надати вам кращий сервіс, який тільки можемо собі дозволити. Впевненість в партнерстві і можливість відрізнятися від інших це той післясмак, який ви відчуєте від співпраці з нами.

наверх