3D термокаширування
12. 10. 2019

 3D термокашируванням або формуванням називається процес, при якому термопластична плівка (в більшості випадків - ПВХ) наноситься на профільовану панель МДФ шляхом вакуумного пресування. При цьому використовуються два види систем пресування - мембранне і немембранні. Меблеві фасади 3D є важливими складовими деталями ексклюзивних меблів у ванних кімнатах і кухнях, а також в спальних та житлових приміщеннях.

За допомогою яких клеїв

Процес склеювання із застосуванням дисперсійного клею ПУ для забезпечення довговічності клейового з'єднання проходить в два етапи: попередній нагрів і тривимірне формування. Необхідна деформація плівки досягається шляхом впливу вакууму знизу і тиску преса зверху. Установка параметрів обробки залежить від виду використовуваної плівки і геометрії заготовок.

Де застосовується?

Наші міцні плівки для 3D термокаширування виготовлені на основі жорсткого ПВХ без шкідливих для здоров'я розчинників з одностороннім нанесенням праймера або клейового підшару для оптимального склеювання. Основне застосування це фасади кухонь, дитячі меблі, кабінети та інші елементи інтер'єру.

Чому Інтердекор?

3D термокаширування вимагає ретельної підготовки і заключної обробки оброблюваної поверхні, а також високопрофесійний підхід. Ми надамо підтримку при виборі оптимальної 3D плівки і клею з урахуванням Ваших індивідуальних побажань.

наверх