711

Novima.dis
Хит

Однокомпонентний дисперсійний клей для 3D вакуумного пресування плівками ПВХ і ПЕТ ідеально підходить для облицювання меблевих фасадів, а також міжкімнатних дверей і внутрішньої обробки високо-глянцевими плівками за допомогою активованого при нагріванні клею.

 
711 - 1 - фото
711 - 3 - фото

Оптимальна температура в приміщенні під час переробки 20 ° C, вологість повітря 65%. Деталь повинна бути очищена від пилу і знежирена. Клей наноситься за допомогою розпилювального пістолета спочатку на фрезеровані поверхні і по краям деталі, після невеликої витримки (підсушування деталі), клей ще раз наноситься на фрезеровані поверхні і по краям деталі, і потім на іншу поверхню деталі. Час сушіння клейового шару 30 хвилин, якщо деталі пропускати через сушильний канал, то час сушіння можна скоротити до 3-5 хвилин.

Діаметр сопла пістолета-розпилювача 1,0-1,25 мм, форма променя кругла, тиск повітря на клей в ємності 1-1,5 бар, тиск повітря в пістолеті 4-6 бар. Орієнтовні витрати клею 60-100 г / м2 (по мокрому). Прилади, компоненти мають контакт з клеєм, повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі або поліаміду, поліпропілену або інших нейтральних пластмас.

711

Від 180.00 грн/кг

Інтердекор - ідеї для облагородження поверхонь

Основними перевагами дисперсійних поліуретанових клеїв або так званих «термоактивних клеїв» є низька температура активації, а також висока термо- і влагостійкість в поєднанні з високою здатністю, що клеїть. Простота нанесення дисперсійних клеїв ПУ за допомогою пістолета-розпилювача дозволяє досягти першокласних результатів в роботі з високо-глянцевими плівками і в вакуумному пресуванні. Ідеальна структура розпилення сприяє простому і швидкому процесу подальшої обробки.

 

наверх