Словник термінів
A
AUTOCUT
Рулонорізальний и перемотувальний верстат

AutoCut - рулонорізальний і перемотувальний верстат від компанії düspohl для поздовжнього різання і перемотування паперово-шаруватого пластику, полімерної плівки і кромок.

B
BASIC
Фініш-плівки BASIC

Фініш-плівка BASIC - рулонна плівка з фініш-поверхнею, вироблена на основі спеціального паперу в рамках одноступінчастого методу нанесення малюнка і лаку. (IMAWELL Produkt).

C
CPL
Тонкі ламінати, ламінати, рулонні ламінати

Continuous Pressure Laminate (CPL) - високоміцний шаруватий пластик, вироблений методом безперервного пресування. Він складається з просоченої меламінової смоли декоративного паперу і багатошарової основи. Завдяки чудовим оптичним характеристикам і фізичними властивостями, ламінати CPL є гідною альтернативою натуральному дереву.

D
DLBA 3000
Система подачі і завантаження

Система подачі і завантаження DLBA 300 від компанії düspohl призначена для магазинного завантаження і поштучного сортування штабельованих і нештабельованих профільних заготовок.

E
EVOLINE
Полімерні плівки Плівки PP (поліпропілен)

Високоякісні та екологічні плівки з поліпропілену для ексклюзивної двомірної обробки поверхонь - від меблів, міжкімнатних дверей і панелей до обробки сильно зношених підлогових покриттів. (IMAWELL Produkt)

EVOLINE.EXTERIOR
Полімерні плівки Плівки PP (поліпропілен)

Високоякісні та екологічні плівки з поліпропілену з візуальним 3D-ефектом для зовнішньої обробки, що володіють винятковою світлостійкістю і атмосферостійкістю. (IMAWELL Produkt)

EVOLINE.FLOORING
Полімерні плівки Плівки PP (поліпропілен)

Високоякісні та екологічні плівки з поліпропілену з візуальним 3D-ефектом для підлогових покриттів, спеціально розроблені для використання в приватних і громадських приміщеннях. (IMAWELL Produkt)

EVOLINE.INTERIOR
Полімерні плівки Плівки PP (поліпропілен)

Високоякісні та екологічні плівки з поліпропілену з візуальним 3D-ефектом для облагородження меблевих поверхонь, міжкімнатних дверей і деталей інтер\'єру. (IMAWELL Produkt)

EASYFLEX
CPL

Плівка CPL EasyFlex є особливо гнучкий, міцний матеріал, що застосовується зокрема в профілеоблицюванні для обробки поверхонь з вузькими радіусами. (IMAWELL Produkt)

EASYWRAP
Профілеоблицювальне устаткування

EasyWrap - серія облицювальних устаткувань від компанії düspohl для малих підприємств з дрібносерійним виробництвом.

EDGECUT
Рулонорізальний і перемотувальний верстат

EdgeCut - верстат нового покоління від компанії düspohl для нарізки і перемотування надтонкого паперу, термопластичної плівки і полімерних матеріалів кромок товщиною до 2 мм без побіління і утворення задирок.

F
FHS
Система нагріву плівки

FHS - система нагріву плівки від компанії düspohl використовується для точного попереднього нагрівання безпосередньо перед нанесенням клею шліцевою дюзой і забезпечує постійне підтримання заданої температури облицювального матеріалу.

FSC™
FSC ™ -сертифікат

Лісова опікунська рада (Forest Stewardship CouncilTM, FSCTM) - це міжнародна недержавна організація, яка просуває екологічно відповідальне, соціально вигідне і економічно життєздатне управління лісами в світі. Етикетка FSC означає, що сировина, використане для даного продукту, відбувається з відповідального джерела. Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт: www.fsc.org

G
GLS
Циркулярна пила

Високоефективні пилки серії GLS - універсальні вусорізні пилки для професійної засовки скляного штапика, дверних налічників, водовідвідних віконних планок та інших профілів з деревини, алюмінію, МДФ і ПВХ.

H
HIGHPRESS
CPL

Тонкі ламінати CPL HighPress піддаються надвисокому тиску при пресуванні, що забезпечує максимальну міцність матеріалу в сукупності з вишуканим зовнішнім виглядом і високою якістю поверхні. (IMAWELL Produkt)

K
KSW
Намотувальний верстат для кромки

KSW - компактний намотувальний верстат для кромки від компанії düspohl для розкрою матеріалу кромки вільно програмованої довжини зі шпону, паперу і шаруватого пластику (з клейовим шаром і без).

L
LAMINATOR
Устаткування для каширування флісом

LamiNator - устаткування для каширування флісом від компанії düspohl для каширування і дублювання листового і рулонного матеріалу.

M
MASTER
Фініш-плівки / Предімпрегнат

Фініш-плівка MASTER, предімпрегнат. Предімпрегнат - рулонна плівка з фініш-поверхнею, вироблена на основі спеціального світломіцного паперу в рамках одноступінчастого методу нанесення малюнка і лаку. (IMAWELL Produkt)

MASTERSLICE
Рулонорізальний і перемотувальний верстат

MasterSlice - різальний верстат від компанії düspohl, ефективно розподіляє рулони з паперу, ламінату і шпону, а також деяких полімерних матеріалів на картонні котушки.

MULTIWRAP
Профілеоблицювальне устаткуванняMultiWrap - серія облицювальних устаткувань з гнучкою модульною системою та високою продуктивністю від компанії düspohl для середніх підприємств з серійним виробництвом

наверх