Кромкооблицювання
19. 03. 2020

Сучасна меблева промисловість пред'являє високі вимоги до якості крайкооброки. Меблеві крайки виконують не тільки естетичну функцію, але і функціональну: вони приховують відкриті краї меблів і захищають від ударів, а також інших механічних і хімічних впливів.

За допомогою крайкооблицювального верстата на крайкові матеріали всіх видів – шпоновані, меламінові або полімерні крайки - наноситься водостійкий клей, після чого матеріал пресується до основи за допомогою притискних роликів. В процесі крайкооблицювання на крайкові матеріали всіх видів, таких як шпоновані, меламінові або полімерні крайки спочатку наноситься водостійкий клей, а потім, за допомогою притискних роликів, в крайкооблицювальній машині з'єднують із заготівлею.

При крайкооблицюванні торцевих частин плитних матеріалів слід враховувати специфічні особливості, оскільки ефективність процесу як при станочном нанесенні, так і обробці ручним способом, багато в чому залежить не тільки від стійкості і якості заготовки, а й правильного вибору клею.

 

За допомогою яких клеїв?

Такі універсали як клеї-розплави ЕВА, гранично термостійкі клеї-розплави ПО і клеї-розплави ПУР відмінно зарекомендували себе для цих цілей.

Де застосовуються?

Сучасні методи крайкооблицювання за допомогою плазмових і лазерних технологій забезпечують безшовний перехід на стику поверхні плити і крайки - загальновідомий «нульовий» шов. Цей вид обробки передбачає використання спеціального керамічного матеріалу з функціональним шаром і ультрасучасних установок. Під впливом лазерних або плазмових променів крайкова плівка розплавляється і безпосередньо запресовується на заготовку.

Чому Інтердекор?

У Interdekor Ви знайдете як традиційні рішення, так і високотехнологічні установки для Вашого виробництва. Разом з Вами ми підберемо відповідний керамічний матеріал і ідеальний клей, які забезпечать склеювання навіть найскладніших геометрій з ювелірною точністю.

наверх