Marrakesh WALNUT TAUPE

24-60185-7236-2-350
Топ

Меблева термоформуюча плівка 3D на основі жорсткого ПВХ, ідеально підходить для мембранного пресування. Завдяки відмінним показникам еластичності і покриваності, жорсткі ПВХ-плівки 3D популярні для виробництва меблевих фасадів, облагороджування поверхонь дверей і шаф, столів, робочих поверхонь, а також меблевих елементів і панелей.

 
Група декора:
Marrakesh WALNUT TAUPE - 1 - фото
Marrakesh WALNUT TAUPE - 3 - фото

Застосування

Використовуються для облагородження кухонних фасадів, поверхонь дверей і шаф, столів, робочих поверхонь, а також меблевих елементів і панелей

Захисна плівка

ПП, 30 или 40 μ (захисна плівка поставляється опціонально)

Екологічність

3D ПВХ не містить пластифікаторів або шкідливих домішок, таких як ПАУ - поліциклічні ароматичні вуглеводні, нонілфенол або трибуто-олово. Плівка також не містить важких металів в матеріалі і його кольорових пігментах. Topline відповідає Регламенту (ЄС) No 1907/2006 (REACh).

Характеристика матеріалу

Висока еластичність і міцність
Відмінні показники покриваності
Відмінна стабільність тиснення
Антистатичність і зносостійкість

Зворотній бік

З праймером

Товщина

100 – 975μ

Рекомендований клей

ПУ дисперсія Novima 711

Властивості матеріалу

Світлостійкість (по синій шкалі)≥ 6 WBS 1 DIN EN 15187
Хімічна стійкість1B (4-5) 2 DIN 68861-1
Стійкість до подряпин4E (1,0 N) 3 DIN 68861-4 (Erichsen 413)
Стійкість до вологи Без змін Довгострокова дія
Тест липкою стрічкою Немає відшарувань, відривів DIN EN ISO 2409
Міцність на розтяг (MD/LD)> 30 / > 40 N/mm2 DIN EN ISO 527-1-2

Умови зберігання

6 місяців в оригінальній упаковці при температурі 15 ° - 30 ° C і відносній вологості повітря 50 - 65%. Рекомендується охороняти матеріал від попадання прямих сонячних променів

Упаковка

На піддонах в горизонтальному або вертикальному положенні

Термоформуючі плівки 3D чудово підходять для обробки заготовок навіть з дуже малим радіусом і забезпечують тим самим багатосторонні можливості для високоякісного облагородження меблевих фасадів, деталей меблів і міжкімнатних дверей.

Різноманітність дизайну, ступеня блиску і рельєфного тиснення, представлене в широкому асортименті пропонованої нами продукції, дозволяє задовольнити індивідуальні переваги і підкуповує першокласним якістю матеріалу. Зроблені за сучасними рецептурами плівки 3D володіють бездоганними оптичними характеристиками, експлуатаційними і технологічними властивостями, а також виняткову зносостійкість.

Всі плівки 3D відповідають суворим європейським стандартам якості і не містять пластифікатів, важких металів, а також інших небезпечних для здоров'я домішок.

 

 

Marrakesh WALNUT TAUPE

Від 202.00 грн/м²

наверх