Oak SWEET GREY

18-10231-1200-2-150

Continuous Pressure Laminate (CPL) - високоміцний шаруватий пластик, вироблений методом безперервного пресування. Складається з просоченого смолою меламіну декоративного паперу і багатошарової основи. Завдяки чудовим оптичним характеристикам і фізичними властивостями, ламінати CPL є гідною альтернативою натуральному дереву.

 

Oak SWEET GREY - 1 - фото
Oak SWEET GREY - 3 - фото

Товщина

0,1 - 0,5 мм

Застосування

Використовується для профілеоблицювання або каширування плоских поверхонь і профільних виробів при виробництві меблів.

Склад

Меламінові і акрилові смоли35-45%
Бумагооснова55-65%

Властивості матеріалу

Тест на розтріскуванняКлас 5 - DIN EN 438-2
Стійкість до утворення плямКлас 5 - DIN EN 438-2
Світлостійкість >6 - DIN EN 438-2

Умови зберігання

6 місяців в оригінальній упаковці при температурі 15 ° - 30 ° C і відносній вологості повітря 50 - 65%. Рекомендується охороняти матеріал від попадання прямих сонячних променів

Форма доставки

Внутрішній діаметр гільзи150 мм
Стандартна ширина1300 мм

Упаковка

Рулони в поліетиленовій плівці, в лежачому положенні на піддонах, або укладені в чашоподібній тарі.

Матеріал переробляється з використанням різних клейових систем на плоских прохідних пресах, каширувальних установках, пресах гарячого / холодного пресування, на профілеоблицювальному обладнанні. При роботі необхідно дотримуватися рекомендацій виробників обладнання і клейових систем з урахуванням умов обробки і власного досвіду.

Декоративний матеріал на паперовій основі, просоченої смолами, з високоякісною меламіновою поверхнею. Відрізняється особливою еластичністю і простотою в обробці. Поверхні, облицьовані CPL EasyFlex, мають підвищену міцність, стійкість до утворення плям і світлостійкістю.

Oak SWEET GREY

Від 90.00 грн/м²

наверх