Каширування
27. 12. 2019

Каширування поверхонь використовується в будівельній і меблевій промисловості для виробництва меблевих фасадів, корпусних меблів, панелей та міжкімнатних дверей. Процес має на увазі нанесення на широкоформатний деревний матеріал - ДСП, МДФ, фанерний лист або шарувату деревину декоративної плівки, плівки на паперовій основі або флісу.

 

За допомогою яких клеїв

Вибір відповідного клею залежить від виду склеюваних матеріалів і специфіки робіт. Найчастіше для цих цілей застосовуються клеї-розплави. Значно кращими клеїв-розплавів в порівнянні з іншими клеями є високий потенціал поєднання матеріалів і збільшення швидкості виробництва.

 

Крім цього, завдяки екологічним характеристикам і економічної ефективності, для каширування поверхонь часто використовуються дисперсійні клеї на водній основі.

Де застосовується?

Нашою метою є надання комплексних рішень, які відповідають вимогам і побажанням клієнтів. У співпраці з компанією düspohl ми пропонуємо відразу дві каширувальні установки з різним рівнем автоматизації і коефіцієнтом потужності - MultiWrapWide і PowerWrapWide. Крім того, в асортименті представлена високоефективна установка серії LamiNator для каширування флісом листового і рулонного шпону.

Чому Інтердекор?

Зрозуміло, ми з радістю допоможемо Вам у виборі підходящої клейової системи і облицювального матеріалу.

наверх