Профілеоблицювання
12. 10. 2019

Профілеоблицювання займає важливе місце в полімерній, дерево- та металообробної промисловості. Виробники меблів і дверей, а також фахівці з внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень використовують інтелігентні технології для облагородження поверхонь і профільних заготовок нескінченною безліччю облицювальних матеріалів. До них відносяться натуральний шпон, фініш-плівки, паперово-шаруватий пластик або полімерні плівки ПВХ, ПП і ПЕТ. Обробка на профілеоблицювальній установці передбачає облицювання або ламінування несучих поверхонь з масивної деревини, деревних матеріалів і полімерів, а також металевих профілів, напр., з алюмінію.

За допомогою яких клеїв

Загальноприйнятими клейовими матеріалами для облицювання є клеї розплави ЕВА, АПАО, ПУР, дисперсійні клеї і розчинні клеї, які використовуються в залежності від поставлених завдань.

Де застосовується?

Завдяки різним можливостям обробки розширюється і область застосування установок. Все частіше технологія профілеоблицювання використовується в автомобільній промисловості, а також в суднобудуванні, оформленні торгових приміщень і виготовленні виставкових стендів.

Чому Інтердекор?

Як компетентний партнер в області профілеоблицювання ми вирішуємо всі Ваші завдання з урахуванням інегрірованних рішень: від профілеоблицювальних установок до оптимальних клейових систем і різних облицювальних матеріалів.

 

 

наверх