Склеювання
16. 03. 2020

Склеювання або з'єднання декількох МДФ-компонентів різнобічно застосовується в будівельній і меблевій промисловості. Для отримання багатошарових плит деревні матеріали склеюються пластями або встик. Типовими матеріалами для з'єднання і обклеювання є шпон, метали (листи), МДФ (МДФ на МДФ), деревина або інші деревні композити, полімерні матеріали, як наприклад, акрил.

Для склеювання МДФ з іншими заготовками на деревній основі використовуються дисперсійні клеї або клеї для склеювання деревини. При склеюванні з іншими матеріалами важливу роль відіграє правильний вибір відповідного клею. Як приклад: пластикові плити або паронепроникні металеві листи. Після з'єднання з такими матеріалами пари не випаровуються, тобто принцип дифузії випаровування при склеюванні речовин не працює.

За допомогою яких клеїв

У нашому широкому асортименті продукції NOVIMA by IMAWELL, поряд з традиційними рішеннями, Ви знайдете ряд спеціальних клейових систем, оптимально підходящих для обробки полімерів і металу.

 

Як реалізувати?

Наші високоефективні прохідні преси серії X-Press R, розроблені як для поточного склеювання, так і для дублювання профілів дверних царг, підлогових елементів і сендвіч-панелей, забезпечать бездоганний виробничий процес. При цьому мінімум дві деталі однакової або різної ширини з'єднуються за допомогою клею-розплаву в поздовжньому напрямку.

Чому Інтердекор?

Для досягнення найкращих результатів продуктивності Вашого підприємства ми з задоволенням розробимо для Вас індивідуальну концепцію застосування установок і матеріалів та проконсультуємо по використанню відповідного клею.

наверх